Hakkımızda

Biz Protos 3D olarak yaklaşık 2 yıldır profesyonel tasarım ve profesyonel 3 boyutlu baskı hizmeti vermekteyiz. Uzman kadromuz ve son teknoloji 3 boyutlu yazıcılarımız aracılığıyla müşterilerimize en hızlı ve profesyonel çözümler ulaştırmaya çalışıyoruz. Son teknoloji ve çeşitli 3 boyutlu yazıcı parkurumuzla sizlerin her türlü ürün ihtiyacınızı en doğru ve en hızlı şekilde karşılamak için tüm gücümüzle çalışıyoruz. Müşteri memnuniyetini her zaman ilk önceliğimiz olarak belirleyip sizlerin her türlü soru ve ihtiyacınıza çözüm ortağı olmak istiyoruz.

Hedefimiz hızla büyüyen 3 boyutlu baskı sektöründe yaşanan iletişim ve kalite sorunlarını ortadan kaldırıp, müşterinin ihtiyaçlarını dinamik ve hızlı bir şekilde çözmek. FDM ve SLA teknolojisine sahip yeni nesil yazıcılarımız, PLA, ABS, TPU, PETG, TOUGH PLA, REÇİNE gibi filament çeşitlerimiz ve geniş renk kataloğumuz ile ürününüzü en uygun yazıcı teknolojisi ve filamentle, tercih ettiğiniz renkle üretmeyi hedefliyoruz. 3 boyutlu ürün üretiminin öncesinde ve sürecinde yaşanan zorlukları yok edip sizler için kolay ve unutulmaz bir deneyim yaşatmayı garanti ediyoruz!

İnternet sitemizdeki yenilikçi yazılım sayesinde fiyat ve cevap bekleme zahmetinden kurtulun. Sitemize entegre ettiğimiz eşi benzeri görülmemiş yazılım sayesinde üretilmesini istediğiniz ürünün STL dosyasını yükleyin ve 7/24 anında tahmini fiyat teklifi alın! İsterseniz dosya yükleme ekranından modelinizin ayarlarını,
malzemesini ve yazıcının teknolojisini seçerek ürününüzü istediğiniz gibi özelleştirebilir ve gerçeğe en yakın fiyat teklifini alabilirsiniz. Tahmini fiyat teklifinizi aldıktan sonra tasarımcılarımız size en geç 24 saat içinde ulaşacak ve size en uygun yazıcı teknolojisi, malzeme ve model parametrelerini belirleyip asıl fiyatı iletecektir.

Eğer elinizde ürünün stl, obj vb. bir dosyası bulunmuyorsa tasarımcılarımız istediğiniz ürünün fotoğraflarını veya özelliklerini paylaştığınız takdirde sizin için modelleyecektir. Modelleme yapılmadan önce tasarım fiyatı tarafınıza mutlaka iletilecektir.